SIFIRDANBİR<br/>AKADEMİ

Sıfırdanbir Akademi Nedir?

Bir hayali olan, kendini geliştirmek isteyen, fikirlerini hayata geçirmeyi hedefleyen ve zorluklar karşısında asla pes etmeyen, parlak fikir ve beyinlerin bir araya gelerek hayalden hayata, soyuttan somuta, fikirden gerçeğe adım attıkları platformdur.

Çocuklar İçin Ücretsiz Kodlama Dersleri

Sıfırdanbir Akademi “8-16” yaş çocuklar için 13 hafta süren eğitim programıdır. Bu programda çocuklar algoritma mantığını, programlama temellerini öğrenir. Her eğitim programına katılan çocuklarla birlikte başlangıcından sonuna kadar yalnızca çocukların içerisinde bulunduğu bir mobil oyun üretilir. Verilen eğitim sonucunda çocuklar algoritmik düşünme yeteneğine sahip olup öğrendikleri programları günlük yaşamlarında kullanabilirler.

13 haftalık eğitim boyunca çocuklar; “sanal gerçeklik, arttırılmış gerçeklik, QR kod, kinect kamera, 3 boyutlu yazıcı” gibi yeni teknolojilerle tanışıp “takım olma, internetin güvenli kullanımı” gibi etkinliklere katılır.

Gelişim Programı

Sıfırdanbir Akademi yediden yetmişe yazılım öğrenmek isteyen herkese uygun ortam ve altyapıyı sunar. Yazılım Dünyasına ilk kez girmek isteyen veya bu dünyada kendini geliştirmek isteyen bireyler web programlama, mobil programlama, oyun programlama ve grafik tasarım alanlarında eğitimlerini tamamlama ve iş dünyasına giriş imkanlarına sahip olabilir.

Nasıl Çalışırız ?

Tanışma Toplantısı

Sıfırdanbir : Akademiye dahil olmak için bütün Sıfırdanbir ekibi ile tanışma toplantısı gerçekleştirilir. Bu ön mülakatta kişilerin hedefleri, hayallerinden bahsedilir.

Takip Etme

Planlamalar doğrultusunda yapılan çalışmalar takip edilip gerektiğinde destek verilir.
 

Planlama

Kişinin Sıfırdanbir ekibi içinde gelecekteki konumu belirlenir. Bu konuma erişebilmesi için atması gereken adımlar ön görülür, planlamalar gerçekleştirilir.


Dahil Olma

Belirlenen hedeflere ulaşılması halinde kişinin Sıfırdanbir Ekibi içerisine dahil olma süreci sonuçlanır.

Dünyayı değiştirmek için dünyanı değiştir!

Daha fazlası içinİletişim

thesis writing
essay writer essay help write my paper write my paper for me pay someone to write my paper college essay writing a college essay college essay writing service college admission essay good college essays college essays that worked do my paper essay writing essay writing service cheap essay writing service best essay writing service professional writing essay writing help writing services
Tüm Hakları Saklıdır.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!