SIFIRDANBİR :<br/>YAZILIM

Web Uygulamaları


Sunduğumuz web tabanlı çözümlerde en özen gösterdiğimiz konu mobil uyumluluktur. Değişen ekran boyutlarında size sunulan etkili çözüm sabit kalacaktır.

Mobil Uygulamalar

İhtiyaçlarınıza yönelik keşiflerimizden sonra işiniz veya hizmetinizi IOS ve Android platformlarında insanların cebinde taşıyacakları programlar haline getiriyoruz.

Sanal Gerçeklik

En gelişmiş Sanal Gerçeklik gözlüğü vasıtasıyla sanal tecrübe mimarı ekibimizin tasarladığı evrene ışınlanabilirsiniz. İnşaat, sağlık oyun ve diğer alanlarda oluşturduğumuz uzayda oradaki objelerle etkileşime geçebilir ve bu teknolojinin nimetlerinden faydalanan ayrıcalı azınlıkta yerinizi alabilirsiniz.

Arttırılmış Gerçeklik

Herkesin yanından eksik etmediği akıllı cihazlar arttırılmış gerçeklik (AR) teknolojisi sayesinde şu ana kadar hiç tecrübe etmediğiniz bir evrene açılan pencere olarak markanıza hizmet verebilir. Bu teknoloji sayesinde sadece mobil cihazınızla karşınızdaki kişiye göstermek istediğiniz herhangi bir şeyi ekranınızdan gösterebilirsiniz.

Neler Sunarız?

Yazılım alanında istediğiniz ve farkında olmasanız dahi ihtiyacınız olan her şey çatımız altında. Hayal gücünüzü projelendirerek hayata geçiren profesyonel ekibe hayal dünyalarındaki tüm yaratıcılıkla görsellik katacak tasarımcılar, dijital pazarlama uzmanları, hayata bakış açısını objektifle yansıtan prodüksiyon ekibi ve daha fazlası projeniz hayata geçirildikten sonra da değişen koşullara ve aklınıza gelen eklemeler için de satış sonrasında desteğe hazır.

Nasıl Çalışırız?

 1. Problemi-ihtiyacı belirleriz.
  Sıfırdanbir:Yazılım ekibi başlayacağı her proje için, “müşterileri” ile birlikte gerektiğinde işletmenizi ziyaret ederek saatler süren toplantılar gerçekleştirip problem-ihtiyacı tam olarak belirlemeye çalışır.
 2. Ön rapor sunar.
  Gerçekleştirilecek hizmetin tanımı belirlendikten sonra, tarafınıza “yapılacak işin genel tanımı hangi kısmın hangi ekip üyesi tarafından yapılacağı ve her kısmın ne kadar süre içerisinde tamanlanacağına” kadar detaylı bir ön rapor sunulur.
 3. Sistemin Kurulması.
  Tarafınıza verilen ön rapor doğrultusunda başlanan hizmet, belirlenen tarihte ve kalitede hazırlanır. Hazırlanan her bir başlık için sms ile bilgilendirme yapılarak müşteriler bilgilendirilir. Dilediğıniz her an Sıfırdanbir:Yazılım ekibi ile iletişime geçerek veya Sıfırdanbir:Hayal ofisini ziyaret ederek projenizin ilerleyişi hakkında bilgi alabilir – yerinde denetleyebilirsiniz.
 4. Test Ederiz.
  Kurulumu biten her projeniz için Sıfırdanbir:Yazılım ekibinden en az bir kişi test sırasında sizinle birlikte olacaktır.
 5. Satış sonrasında da hep yanınızdayız!
  Projenizin sunumundan sonra dilediğiniz her an Sıfırdanbir:Yazılım ekibi sizlerle birlikte olmaya devam edecek. İstekleriniz ve güncelleştirmelerinize anında karşılık bulup, yeni proje isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Biz Güçlü Bir Takımız

Daha fazlası içinİletişim

thesis writing
essay writer essay help write my paper write my paper for me pay someone to write my paper college essay writing a college essay college essay writing service college admission essay good college essays college essays that worked do my paper essay writing essay writing service cheap essay writing service best essay writing service professional writing essay writing help writing services
Tüm Hakları Saklıdır.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!