Sıfırdanbİr <br /> İnşaat Teknolojİlerİ

expression@1.5x

Harika araçlar harika fikirlere ilham verir.

Teknolojinin gelişmesi ile beraber sunum ve pazarlama stratejileri de gelişiyor. Sanal gerçeklik ile henüz yapılmamış projeyi müşterilerinize gezdirebilir, arttırılmış gerçeklik ile bulunduğunuz ortamda projenizi yükseltebilirsiniz. 3 boyutlu yazıcıların gelişmesiyle beraber klasik yöntemlerin yerine daha teknolojik çözümler üretiyoruz. 3 Boyutlu yazıcılar ile maketlerinizi daha hızlı, daha sağlam ve daha gerçeğe yakın halde üretiyoruz.


Sanal Gerçeklik (VR) Teknolojisi

İnşaat, sağlık, oyun vb. gibi sektörlerde kullanılan sanal gerçeklik teknolojisi ile gerçekte var olmayan platformlarda bulunabilir, müşterilerinize unutulmaz deneyimler yaşatabilirsiniz. Oculus Rift işbirliği ile sanal gerçeklik deneyimi Sıfırdanbir İnşaat Teknolojilerinde.


Arttırılmış Gerçeklik (AR) Teknolojisi

Mobil cihaz ekranlarında inşaat projenizin çizimlerini kullanarak bittiğinde nasıl görüneceğini gösterebileceğiniz doğaüstü bir teknolojidir.


Daire Satış Kontrol Sistemi

İnşaatlarınızdaki dairelerin tüm satış aşamaları bilgisayarınızda. Satışı tamamlanan, rezerve edilmiş ve görüşmeleri devam eden daireler hakkındaki bilgileri canlı olarak takip edebileceğiniz, aşamadaki çalışanlarınızın son hareketlerinizi görebileceğiniz bir platform.


3D Maket

Binalarınızın maketlerini daha kısa sürede, dayanıklı malzemeden ve hata payı olmadan üç boyutlu yazıcılarla üretiyoruz.


Neler Sunuyoruz

Arttırılmış Gerçeklik

Hayallerinizi zorlayan projeleri arttırılmış gerçeklik ile önünüze seriyoruz.

Sanal Gerçeklik

Sanal gerçeklik ile henüz yapım aşamasındaki projelerinizi 4k kalitesinde müşterilerinize yaşatıyoruz.

Maket Üretimi

Üç boyutlu yazıcılar sayesinde maketlerinize ince detaylar ekleyebilir, daha hızlı ve daha ekonomik çözümler bulabilirsiniz.

Mimari Çizim

Mimari tasarımlarınıza realistik çözümler sunuyoruz.

Daha fazlası içinİletişim

thesis writing
essay writer essay help write my paper write my paper for me pay someone to write my paper college essay writing a college essay college essay writing service college admission essay good college essays college essays that worked do my paper essay writing essay writing service cheap essay writing service best essay writing service professional writing essay writing help writing services
Tüm Hakları Saklıdır.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!