SIFIRDANBİR<br/>ŞİRKETLER GRUBU

Yeni

Hayalleri gerçekleştirirken en yeni ve en kapsamlı teknolojileri kullanmaya özen gösteriyoruz. Mevcut araçların isteklerimize cevap verme konusunda eksik kaldığı durumlarda yenilerini üretiyoruz.

Yaratıcı

Hayallerimizi ürünlere dönüştürürken, yaratıcı yeteceği yüksek kişilerden oluşmanın büyük faydalarını gördük. İlerleyen süreçte de bu yönümüzü devam ettirebilmek için kültür ve birikimimizi arttırmaya önem veriyoruz. Bizi takip ettiğiniz sürece bu etkiye siz de tanık olacaksınız.

Genç

Sıfırdanbir Şirketler grubu genç, dinamik ve geniş bir ekipten oluşmanın değerini anlayıp avantajlarını kullanan, çoğunluğunu mühendislerin oluşturduğu bir arge şirketidir.

Çalışkan

Sıfırdanbir Şirketler Grubunda her çalışan vaktinin ve enerjisinin elverdiği ölçüde katkıda bulunur. Hayallerimizin projelendirilerek gerçek ürünler haline gelmesi en büyük motivasyon kaynağımızdır.

Geçmişte

Sıfırdanbir Şirketler Grubu 2016 yılında yazılım sektöründe hızlı bir çıkış yapıp şu anda 6 farklı sektörde çağının ötesinde, profesyonel hizmet veren bir şirketler topluluğudur.

Yeni teknolojileri sürekli olarak takip ederek onlardan projeler oluşturan ve ürünler ortaya çıkaran genç beyinler topluluğudur.

Bugüne kadar ondan fazla teknolojik girişimi ve üç sosyal sorumluluk projesini hayata geçirirken, hayallerden, gerçek ürün ortaya çıkarılabileceğini ve sıfırdan başlayarak bir olunabileceğini göstermenin mutluluğunu yaşadık.

Gelecekte

Ülkemizi bilim ve teknoloji dallarında temsil etmeyi hedefleyerek çıktığımız yolda yeni teknolojiler üreten ve üretilen teknolojileri önce kullanarak milli değerler haline getiren bir şirket olmak için adımlar atacağız.
Azimli, çalışkan, yenilikçi, egosuz, saygılı yapımızdan vazgeçmeyip bundan sonraki her anımızı ülkemizin geleceği için “üretmeye” adayacağız.

Hayal ofisimizde düşündüklerimizi projelendirip gerçek ürünlere dönüştürüyoruz.[/vc_column_text][/vc_column]

Daha fazlası içinİletişim

thesis writing
essay writer essay help write my paper write my paper for me pay someone to write my paper college essay writing a college essay college essay writing service college admission essay good college essays college essays that worked do my paper essay writing essay writing service cheap essay writing service best essay writing service professional writing essay writing help writing services
Tüm Hakları Saklıdır.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!